V. Betlémská kulturní noc

Neuveden.
V. Betlémská kulturní noc
Již pátý rok pořádá Galerie Jaroslava Fragnera s okolními institucemi, spolky a přáteli  Betlémskou kulturní noc . Na téměř dvaceti místech si budou moci návštěvníci 20. září od pozdních odpoledních hodin až do půlnoci vychutnat všechny druhy umění – připraveny jsou pro ně výstavy a vernisáže, řízené degustace, přednáška, komentované prohlídky včetně noční prohlídky v kostele sv. Jiljí, djs, koncerty studentských i kultovních kapel, četba, hudební improvizace ...
Více informací

OPEN AIR ARENA 2016

18/05/16 - 30/09/16
Letní multižánrový kulturní festival
dvorní trakt Betlémské kaple
OPEN AIR ARENA 2016
Zahájili jsme již 5. ročník letního festivalu Open Air Arena Betlémské náměstí, který v sobě zahrne široké spektrum kulturních akcí od architektury a umění přes koncerty, divadla a performance až po site specific projekty a dlouhodobé výstavy. Vyvrcholením celého festivalu bude opět Betlémská kulturní noc 20. září, kdy ožijí galerie, kavárny, obchody a další organizace v blízkosti Betlémského náměstí.   
Více informací

Architektura a víno ve střední Evropě, Opava

07/09/16 - 02/10/16
Výstava
Architektura a víno ve střední Evropě, Opava
Repríza výstavy. Projekt zahrnující výstavu a katalog (CZ, EN, DE) prezentuje fenomén současné architektury vinařství ve středoevropském regionu s důrazem na kvalitní vinařskou produkci představených vinařských industriálních staveb. Putovní výstava byla již prezentována v dalších zemích střední Evropy (Maďarsko, Slovensko, Rakousko, Itálie a Polsko).  
Více informací

KENGO KUMA

05/10/16 - 20/11/16
Výstava
Galerie Jaroslava Fragnera
KENGO KUMA
První výstava významné osobnosti současné světové architektury ve střední Evropě, která se koná ve spolupráci s Centre Pompidou, Fakultou architektury ČVUT  a pod záštitou Velvyslanectví Japonska v ČR. Představí 24 projektů včetně modelů (např. Musée Hiroshige Ando (Japonsko), Great Bamboo Wall house (Čína), CG Prostho Museum Research Center (Japonsko), Hotel et marché couvert (Japonsko), Wooden Bridge Museum (Japonsko), V & A (Ecosse), součástí výstavy bude i realizace Kengova pavilonu ...
Více informací

DOLNÍ PORÝNÍ / s Ars Viva

10/08/16 - 14/08/16
Exkurze za architekturou
 DOLNÍ PORÝNÍ / s Ars Viva
přístavy, současná a industriální architektura, významné umělecké sbírky odkaz na stránky Ars Viva      
Více informací

Exkurze na Benátské bienále architektury 2016

22/09/16 - 25/09/16
Exkurze na Benátské bienále architektury 2016
Exkurze, pořádaná cestovní divizí Galerie Jaroslava Fragnera. Cesta autobusem, ubytování v hotelu na Lido di Venezia, v ceně snídaně a prohlídky Salzburgu a Lince.
Více informací
Stránka 1 | vše z celkem 6 článků.