Divadlo Squadra Sua/Bomberos a koncert Terezie Palkové

06/08/14
Divadlo Squadra Sua/Bomberos a koncert Terezie Palkové

Komponovaný večer se uskuteční v rámci 3. ročníku multižánrového kulturního festivalu Open Air Arena Betlémské náměstí. 

Klaunské uskupení Squadra Sua představí návštěvníkům GJF své další představení nazvané Bomberos - Hasiči.

Hasičská jednotka slaví 120 let výročí od svého založení a oslavy skončili probdělou nocí. Jednotku tvoří tři dobrovolní hasiči, kteří milují svoji práci a odhodlaně a čestně drží stráž. Bohužel na jejich hasičskou stanici už všichni dočista zapomněli, protože jednotka již 32 let nikam nevyjela hasit. Nikdo už je nevolá k ohni, k záplavám ani kvůli sundavání koťat ze stromů. Naši hasiči však stále trénují, rozvinují a smotávají své hadice a jsou připraveni pro pomoc bližnímu položit život, kdyby bylo zapotřebí.

Dokážou naši hrdinové, že ještě umí uhasit oheň...že umí vylézt do nebezpečných výšek, aby zachránili život...kočce nebo Vám?

Buďte klidní...hasiči Bom, Be a Ros jsou v pohotovosti! Stačí zavolat...určitě se někdo ozve.

Více informací zde: http://www.squadrasua.cz/bomberos.html

 

Představení začíná v 19.00 hodin a jeho délka je cca 45 minut.

 

Po divadle vystoupí Terezie Palková se svým recitálem (zpěv + akordeon). Terezie Palková je herečka, zpěvačka, klavíristka, klaunka, autorka textů a hudby. Vystudovala pražskou konzervatoř - obor klavír a brněnskou JAMU - činoherní herectví. Prošla několika divadly (např. Husa na provázku a Západočeské divadlo v Chebu), je autorkou a spoluautorkou několika divadelních představení a od roku 2008 pracuje jako zdravotní klaunka. Od roku 2007 vystupuje se svými písněmi, ke kterým si píše vlastní texty a hudbu. Doprovází se na klavír a akordeon. Vydala již své dvě CD.

Více informací zde: http://www.tereziepalkova.cz/

 

Vstup na divadelní představení a na koncert je zdarma.

Fotogalerie