Přednášky Herwig Spiegl a Sixten Rahlff

04/09/14
Přednášky Herwig Spiegl a Sixten Rahlff
Prezentace dvou ateliérů, věnujících se Landscape architecture. Herwig Spiegl představí tvorbu rakouských AllesWirdGut a Sixten Rahlff uvede práce norských 3RW Arkitekter. Začátek v 19 hod na Nákladovém nádraží Žižkov. 
Herwig Spiegl – AllesWirdGut, Rakousko
 
Krajina a architektura v projektech AllesWirdGut
 
AllesWirdGut, architektura a krajina, transformace krajiny, mezioborová spolupráce. Architektura není samoúčelná; co se počítá, je použitelnost.
 
Herwig Spiegl, narozen v roce 1973 v Innsbrucku. Studoval architekturu na Technické univerzitě ve Vídni, McGill University v Montrealu a na Bartlett School of Architecture v Londýně. Herwig Spiegl je jedním ze čtyř zakladatelů a partnerem architektonického studia AllesWirdGut (od 1999) se sídlem ve Vídni.
 
Sixten Rahlff - 3RW Arkitekter, Norsko
 
Kultivovaná krajina
 
Studio je zapojeno do mnoha projektů, ve kterých spolupracují s umělci, vědci, inženýry, antropology, ekology, geografy, scénografy a spisovateli, jako platný účastník diskuse o našem okolním prostředí. Při realizaci řady projektů, ve spolupráci s místními komunitami řeší kontakt s přírodou a krajinou. Někteří členové kanceláře také učí na Bergen School of Architecture (BAS).
 

Fotogalerie