SOUČASNÁ KRAJINÁŘSKÁ ARCHITEKTURA VISEGRÁDSKÝCH ZEMÍCH 2015

22/01/16 - 04/02/16
SOUČASNÁ KRAJINÁŘSKÁ ARCHITEKTURA VISEGRÁDSKÝCH ZEMÍCH 2015

Milí kolegové! Blíží se zahájení již druhého ročníku výstavy SOUČASNÁ KRAJINÁŘSKÁ ARCHITEKTURA VISEGRÁDSKÝCH ZEMÍ 2015 na ČVUT v Praze 6, na které se představí 40 děl současné krajinářské architektury z Polska, České republiky, Maďarska a Slovenska, realizovaných v posledních pěti letech.

http://clav4.sak.org.pl/

Sekce krajinářské architektury IFLA CZ Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z.s. ve spolupráci s Fakultou architektury ČVUT a Pracovní skupinou Krajinářská architektura ČKA si Vás dovoluje pozvat na tuto akci. 
Vernisáž proběhne příští čtvrtek 21.1. v 16 hodin ve dvoraně nové budovy ČVUT, výstavu otevře děkan Fakulty architektury prof. Ladislav Lábus. 
Po zahájení proběhne prezentace českých i zahraničních děl (16:30 - 19:00) a následně bude možné si při neformálním společenském setkání popovídat s tvůrci děl (19:30 - 21:30).

V pátek 22.1.pořádáme debatu v místnosti "akvárium" - přízemí nové ČVUT, 9:00 - 12:00. Panelová diskuse o roli a postavení krajinářských architektů se dotkne schopností a možností krajinářského architekta, toho, jak jej chápe veřejnost a jiné profese a bude hledat cesty, kterými se dá stav zlepšovat. Panel proběhne v angličtině za účasti kolegů V4 z Maďarska a Polska (samozřejmě i ze Slovenska).

 

Panelisté z České republiky: 
Štěpán Špoula 
Štěpánka Šmídová 
Petr Velička 
Vladimír Sitta 
(Josef Pleskot - v jednání)

Účast na akci je bezplatná! Rezervujte si místo na kancelar@szkt.cz.

 

Fotogalerie